Kariera

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Ślusarz- Spawacz

Wymagania:

  • wykształcenie minium zawodowe kierunkowe
  • znajomość rysunku technicznego
  • mile widziana umiejętność spawania metodą TIG

Oferujemy:

  • interesującą pracę w rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji
  • możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego

Praktyki/Staże

Dostrzegamy potencjał w każdej postaci

Bujalski Sp.z o.o. - Twoja szansa na płatne i merytoryczne praktyki !

Dlaczego warto wziąć udział w naszych praktykach ?

  • sprawdzisz swoje predyspozycje do pracy w określonym obszarze
  • otrzymasz zadania do samodzielnej realizacji
  • rozwiniesz zawodowy potencjał
  • dostaniesz wynagrodzenie za praktykę
  • zyskasz szanse na zatrudnienie

Możesz odbyć praktykę w następujących obszarach:

  • IT

Miejsce i czas trwania praktyki:

  • praktyki odbywają się w siedzibie naszej firmy
  • trwają od 2 do 3 miesięcy
  • organizowane są przez cały rok, głównie latem

Kiedy i jak aplikować:

  • prześlij swoje cv na adres
  • koniecznie umieść nazwę obszaru, w którym poszukujesz praktyki

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?
Wyślij swoje CV na adres:

Copyright 2015 Bujalski Sp. z o.o., ul. Spółdzielcza 23, 11-001 Dywity/ k. Olsztyna, (+48 89) 522-06-01