Jubileusz 25 lecia

Jest w cyklu życia firmy taki moment kiedy przychodzi ten dzień - 25 lat obecności na rynku...

Z tej okazji postanowiliśmy zorganizować piknik dla pracowników przedsiębiorstwa.
Podczas eventu mieliśmy okazję m.in. spróbować sił w przeróżnych konkursach, czy też rozegrać turniej piłki nożnej, której główną wygraną był Puchar Prezesa.

Piknik został otwarty przemówieniem Prezesa Tomasza Bujalskiego podczas którego podsumował dokonania minionego ćwierćwiecza, ale również wyznaczył plany rozwoju na najbliższe lata.

W codziennej pracy nie zawsze pamiętamy o wspólnych osiągnięciach, a w tak podniosłej chwili wszyscy poczulismy dumę z wyników i zasięgu działania firmy Bujalski.

Przedsiębiorstwo założone w 1994 roku, przez lata zbudowało na rynku silną i rozpoznawalną markę, charakteryzującą się wysoką jakością produktów i profesjonalną obsługą, a także rodzinnym charakterem. Atmosfera podczas pikniku jubileuszowego była jak zawsze bardzo serdeczna, a zarazem niezwykle uroczysta- wspomnienia minionych, wspólnych lat, wzajemnych doświadczeń, pokonywania trudności, wywołały uśmiechy, a nie raz łęzkę wzruszenia.

Zarząd wyróżnił specjalnymi statuetkami te osoby które przez lata pomagały budować pozycję firmy. Doceniono także codzienną pracę całego zespołu, bo choć na co dzień nie raz się spieramy, tworzymy zgrany i sprawdzony team. 

Wspólne świętowanie jubileuszu z pewnością podsumowało pewien rozdział w historii firmy. Dziś Bujalski Sp. z o.o. to firma posiadająca wysokie miejsce w rankingu firm działających w branży zarówno w kraju jak i za granicą. Od lat współpracujemy z największymi koncernami przemysłowymi, a na swoim koncie mamy realizację pojektów praktycznie na każdym kontynencie dlatego ciesząc się wspólnymi sukcesami, odważnie patrzymy w przyszłość. Wyznaczamy cele, które są wyzwaniem, jakie codziennie realizujemy z pasją i zaangażowaniem życząc sobie, aby przy okazji kolejnej okrągłej rocznicy, znów móc cieszyć się z ich osiągnięcia. 

Copyright 2015 Bujalski Sp. z o.o., ul. Spółdzielcza 23, 11-001 Dywity/ k. Olsztyna, (+48 89) 522-06-01
All rights reserved

Projekt i wykonanie: Artneo.pl