Spawacz

Praca na stanowisku SPAWACZ:

Twój zakres obowiązków

  • Spawanie różnych elementów konstrukcyjnych,
  • Przygotowanie powierzchni, części oraz poszczególnych elementów do spawania,
  • Obsługa oraz konserwacja urządzeń i maszyn wykorzystywanych w trakcie pracy,
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia kierunkowe min. zawodowe,
  • Posiadanie, tzw. książki spawacza oraz aktualnych uprawnień na metodę TIG,
  • Dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Zachęcamy do aplikowania także pracowników do przeszkolenia w zawodzie SPAWACZ.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności,
  • Prywatna opieka medyczna, pomoc socjalna i ubezpieczenie na życie,
  • Niskooprocentowane pożyczki.
  • Dofinansowanie zajęć sportowych

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

  • Dodatkowe świadczenia socjalne

  • Dofinansowanie wypoczynku

Copyright 2015 Bujalski Sp. z o.o., ul. Spółdzielcza 23, 11-001 Dywity/ k. Olsztyna, (+48 89) 522-06-00