197

liczba pracowników

7 lat

średni staż pracy

258

godzin szkoleń 2021

100%

umowy o pracę

Kolejne kroki w rozwoju chcemy zrobić razem z Tobą. Szanujemy pracowników, zapewniamy rozwój, stabilizację i możliwość zdobywania doświadczenia za granicą. wiemy, że nasz zespół to oprócz doświadczenia i pozycji na rynku, największy kapitał. Dlatego do naszego zespołu wybieramy osoby otwarte na świat, chętne do pracy i podnoszenia kwalifikacji.

Zapytaj O Pracę

Nie znalazłeś oferty dla Ciebie?
To nic! Wypełnij formularz kandydatur
spontanicznych:

Formularz

Przebieg Procesu Rekrutacji

Etap 1

1. Analiza zgłoszeń - 7 dni
2. Wybor osob na rozmowy
3. Zaproszenia na rozmowy

Etap 2

1. Rozmowy
2. Testy Specjalności
3. Wybór kandydata do 14 dni

Etap 3

1. Wprowadzenie do firmy
2. Niezbędne Szkolenia
3. Docelowe Stanowisko Pracy

Pracuj U Nas

Pracując z nami bedziesz korzystać z najnowszych technologii światowych ! Posiadamy nowoczesne biuro konstrukcyjne wspomagane oprogramowaniem 3D Solid Works umożliwiające opracowanie dokumentacji technicznej oraz przeprowadzenie symulacji przepływów i analiz wytrzymałościowych. Dzięki temu realizujemy projekty wedługwymagań partnerów prowadzimy długoletnie prace badawczo- rozwojowe z naszymi klientami OEM.

W naszym bogatym parku maszynowym posiadamy urządzenia min. do cięcia wodą i plazmą, spawarki automatyczne do spawania powierzchni płaskich oraz po okręgu, maszyny do walcowania blach. Wykonujemy też we własnym zakresie na numerycznych maszynach obróbkę skrawaniem. 

Posiadamy profesjonalny dział Kontroli Jakości. Osoba pracująca w tym zawodzie kontroluje wszystkie lub wybrane fazy procesu produkcyjnego i zapobiega wytwarzaniu towarów złej jakości. W zależności od miejsca pracy zakres czynności kontrolera jakości jest zróżnicowany. Każdy specjalista pracujący w tym zawodzie musi na bieżąco gromadzić i uzupełniać wiedzę o obecnych potrzebach rynku w zakresie wymogów jakościowych stawianych towarom, zgłoszonych patentach i nowościach technologicznych.

Wszystkie działy w firmie blisko ze sobą współpracują. Dział Handlowy opracowuje zapytania ofertowe i jest w stałym kontakcie z klientami, którzy głównie zlokalizowani są poza Polską. Z tego powodu też pracownicy naszej firmy często wyjeżdżają w delegacje zagraniczne i poznają inne kraje. Dodatkowo każdy z pracowników odbywa szkolenia w zakresie swoich obowiązków, a osoby młodsze stażem otrzymują pomoc bardziej doświadczonych członków zespołu firmy Bujalski. Każdy pracownik otrzymuje bogaty pakiet świadczeń socjalnych i jest zatrudniony w opraciu o umowę o pracę. 

FAQ

Przygotowanie

Kolejne kroki w rozwoju firmy chcemy zrobić razem z Tobą , szanujemy pracowników , zapewniamy rozwój , stabilizację i możliwość zdobywania doświadczenia za granicą. Wiemy że nasz zespół to oprócz doświadczenia i pozycji na rynku, największy kapitał. Dlatego do naszego zespołu wybieramy osoby otwarte na świat, chętne do pracy i podnoszenia kwalifikacji.

Proces Rekrutacji

Rekrutacja jest podzielona na trzy etapy.
Etap 1

1. Analiza zgłoszeń - 7 dni
2. Wybor osob na rozmowy
3. Zaproszenia na rozmowy

Etap 2

1. Rozmowy
2. Testy Specjalności
3. Wybór kandydata do 14 dni

Etap 3

1. Wprowadzenie do firmy
2. Niezbędne Szkolenia
3. Docelowe Stanowisko Pracy

 

Świadczenia dla pracowników

Praca w Bujalski Sp.z o.o. to również szereg dodatkowych świadczeń, które zapewniamy pracownikom i ich rodzinom. Na pierwszym miejscu znajduje się zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników, dlatego podejmujemy szereg działań związanych z profilaktyką zdowia i bezpieczeństwa w naszej firmie, jak i poza nią. 

1. Prywatna opieka medyczna z grupą LUXMED- jedną z najlepszych prywatnych placówek medycznych. Pracownicy naszej spółki jak i również ich rodziny mogą skorzystać z szerokiego zakresu pakietu medycznego. Chcemy dać swoim pracownikom coś więcej niż "tylko" pensję, dać poczucie komfortu i pewność, że w razie choroby lub urazu, szybką i fachową pomoc nasz pracownik ma na wyciągnięcie ręki.

2. Ubezpieczenie NNW- wszyscy nasi pracownicy objęci są ochroną od następstw nieszczęśliwych wypadków. 

3. Posiłki dla pracowników- umożliwiamy zakup tzw. " abonamentu obiadowego" z dofinansowaniem firmy.

4. Pomoc socjalna- nasi pracownicy mogą liczyć na bezwrotne pożyczki losowe.

5. Dofinansowanie do wypoczynku "wczasy pod gruszą"- pracownicy mogą corocznie skorzystać z atrakcyjnego dofinansowania do wypoczynku.

6. Pożyczki mieszkaniowe - remontując dom możecie skorzystać z niskooprocentowanej pożyczki.

7. Ubezpieczenie na życie- proponujemy różnorodne pakiety ubezpieczeń pracowniczych zarówno dla samych pracowników jak i ich rodzin czy partnerów życiowych

8. Bilety na imprezy kulturalne- w danym roku pracownicy mogą otrzymać dofinansowanie do biletów na różne wydarzenia kulturalne.

9. Karty sportowe- oferujemy karty sportowe zapewniające dostęp do obiektów sportowych oraz wielu innych atrakcji związanych nie tylko ze sportem. 

Rodzaj umowy

Wszyscy pracownicy naszej firmy otrzymują wyłącznie umowę o pracę .

Doświadczenie

Doświadczenie w zakresie danego stanowiska jest zawsze mile widziane. Każdorazowo przy danej ofercie pracy znajdziejsz szczegółowy opis stanowiska wraz z wymaganiami. 
Jeśli nie posiadasz doświadczenia, nie zniechęcaj się - doświadczenie nabierzesz przez naukę .
Zapewniamy pracownikom udział w nowych, trudniejszych i bardziej odpowiedzialnych zadaniach.

Program Stażowy

Kończysz szkołę i co dalej?

Chcesz nauczyć się zawodu gwarantującego świetną pracę ? 

Nic prostrzego !

Rozwój młodych telentów i kształtowanie przyszłych pracowników to jeden z głównych elementów strategii naszej spółki. Ważne jest zdobywanie umiejętności w praktyce pod okiem profesjonalistów.

Zapewniamy absolwentom możliwość odbycia Praktyk Studenckich oraz płatnych Staży.

Praktyki Studenckie

Zapraszamy do udziału w praktykach studentów uczelni technicznych, ekonomicznych jak i również absolwentów Szkół Zawodowych. Praktyki organizowane są w siedzibie naszej firmy, głównie w miesiącach letnich od czerwca do września.

Płatne Staże

Dajemy również możliwość odbycia płatnego stażu w jednym z naszych działów. W trakcie pracy studenci dowiedzą się jak powstaje kosztorys, project handling, zapoznają  się ze specyfiką kontaktów z kontrahentami czy też z przygotowaniem rysunków technicznych. Obszar tematyczny jest szeroki dlatego aplikując do nas wpisz koniecznie w jakim dziale chciałbyś odbyć staż.  Do udziału w płatnych stażach zapraszamy studentów 3 i 4 roku  studiów. Staże odbywają się również w trakcie roku akademickiego. Umożliwiamy dopasowanie planu zajęć co pozwoli pogodzić obowiązki w pracy z zajeciami na uczelni. 
 

Zgłoś się

Wypełnij Formularz

W przypadku wysłania aplikacji wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez spółkę Bujalski Sp. z o.o. (ul. Spółdzielcza 23, 11-001 Dywity) w celu wzięcia udziału w postępowaniu rekrutacyjnym dotyczącym wybranego przez Państwa stanowiska lub rozpatrzenia aplikacji w ramach kandydatury spontanicznej. Podanie danych osobowych jest niezbędne do rozpatrzenia Państwa aplikacji. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest zgoda. Dostęp do Państwa danych osobowych będą mieć: Pracownicy spółki Bujalski Sp. z o.o. odpowiedzialni za rekrutację; Podmioty obsługujące systemy informatyczne, w których przetwarzane są Państwa dane osobowe. Państwa dane osobowe zostaną usunięte w ciągu 30 dni od zakończeniu postępowania rekrutacyjnego. W przypadku wysłania aplikacji w ramach kandydatury spontanicznej Państwa dane będą przechowywane przez 6 miesięcy od jej wysłania. Przysługuje Państwo prawo do: żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz do przeniesienia danych; cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres (wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem); wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych dotyczącej przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących przetwarzania przez nas danych osobowych mogą Państwo skontaktować się za pomocą adresu e-mail . Państwa dane nie będą wykorzystywane do profilowania, ani podejmowania zautomatyzowanych decyzji. Oznacza to, że spółka Bujalski Sp. z o.o. nie wykorzystuje systemów informatycznych, które przetwarzałaby Państwa dane osobowe i samodzielnie je analizowały w celu rozpatrzenia Państwa aplikacji w ramach postępowania rekrutacyjnego lub podejmowałyby decyzje o przyjęciu Państwa do pracy.

Copyright 2015 Bujalski Sp. z o.o., ul. Spółdzielcza 23, 11-001 Dywity/ k. Olsztyna, (+48 89) 522-06-00
Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: Artneo.pl