Ślusarz

Praca na stanowisku Ślusarz:

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie i prowadzenie prac zgodnie z procesem produkcyjnym i zasadami bhp;
  • szlifowanie;
  • cięcie;
  • czyszczenie gotowych konstrukcji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe;
  • chęć do nauki;
  • przyjmujemy również osoby bez doświadczenia.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności
  • praca w szybko rozwijającej się firmie, gdzie jest miejsce na rozwój osobisty i zawodowy;
  • stabilne zatrudnienie tylko na umowę o pracę;
  • udział w delegacjach zagranicznych w zależności od realizowanych projektów;
  • szkolenia i podnoszenie kwalifikacji zawodowych;
  • praca w międzynarodowym środowisku;
  • wsparcie w okresie adaptacyjnym.

Dodatkowe świadczenia:

  • dofinansowanie do wypoczynku;
  • pomoc socjalna;
  • pożyczki na remont mieszkania;
  • ubezpieczenie na życie;
  • prywatna opieka medyczna.

CV prześlij na adres:

lub przez:

www.pracuj.pl/praca/slusarz-dywity-pow-olsztynski-spoldzielcza-23,oferta,1003241541

Copyright 2015 Bujalski Sp. z o.o., ul. Spółdzielcza 23, 11-001 Dywity/ k. Olsztyna, (+48 89) 522-06-00