Konstruktor

Konstruktor

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie konstrukcji urządzeń
  • opracowywanie dokumentacji wg wymagań
  • zapewnienie aktualności dokumentacji
  • znajomość regulacji prawnych dotyczących konstruowanych urządzeń
  • analiza efektywności i skuteczności stosowanych rozwiązań konstrukcyjnych
  • dbanie o efektywną współpracę z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowany kierunek mechaniczny
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia
  • znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kategorii B
  • umiejętność posługiwania się oprogramowaniem SolidWorks
  • znajomość pakietu Microsoft Office

To oferujemy

  • praca w szybko rozwijającej się firmie, gdzie jest miejsce na inicjatywę pracownika i rozwój osobisty i zawodowy
  • stabilne zatrudnienie tylko na umowę o pracę
  • udział w delegacjach zagranicznych w zależności od stanowiska i zadań
  • możliwość udziału w szkoleniach, konferencjach podnoszących wiedzę
  • pełna wyzwań praca w międzynarodowym środowisku

CV prześlij na adres:

lub przez:

www.pracuj.pl/praca/konstruktor-dywity-pow-olsztynski-spoldzielcza-23,oferta,1003260678

Copyright 2015 Bujalski Sp. z o.o., ul. Spółdzielcza 23, 11-001 Dywity/ k. Olsztyna, (+48 89) 522-06-00